MOT-BUD-EKO

MOT BUD EKO logo

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MOT-BUD-EKO Mariusz Sokólski z przyjemnością informuje o podjętej współpracy z firmą Elektromechanika Dźwigowa Jacek Raczkowski sp. z.o.o. z siedzibą w Poznaniu w zakresie dostawy i montażu urządzenia z napędem śrubowym

ZOBACZ REFERENCJE

USŁUGI BUDOWLANE J.ANIOŁA

Niniejszym zaświadczam, że firma Elektromechanika Dźwigowa Jacek Raczkowski sp.z.o.o. z siedzibą w Poznaniu wykonałą prace polegające na dostawie i montażu dźwigu osobowego ORONA X-15 z napędem elektrycznym, na realizowanej przez moje przedsiębiorstwo budowie chodów z windą w ramach inwestycji „Budowa Przystanku Tramwajowego PST ‚Most Teatralny’ w Poznaniu”

ZOBACZ REFERENCJE

Centrum Pałącowo-Konforencyjne Osada Danków

energosynergia

Elektromechanika Dźwigowa Jacek Raczkowski sp.z.o.o. w Poznaniu wykonała dla firmy Torex sp.z.o.o. dostawę i montaż kpl. dźwigu osobowego z napędem elektrycznym
Polecam firmę Elektromechanika Dźwigowa Jacek Raczkowski sp.z.o.o. wszystkim przyszłym kontrahentom dla których priorytetem jest terminowość i jakość wykonywanych prac.

ZOBACZ REFERENCJE

Chojnicki Dom Kultury

chojnicki_dom_kultury

Poświadczam, że firma Elektromechanika Dźwigowa Jacka Raczkowskiego wykonała dla Chojnickiego Domu Kultury dostawę i montaż 1kpl. urządzenia z napędem śrubowym.
Pracownicy firmy posiadają niezbędne kwalifikacja, wysoką kulturę osobistą oraz sprzęt umożliwiający montaż urządzania. Współpraca przebiegła w miłej atmosferze.

ZOBACZ REFERENCJE

Hotel Baranowski

hotelbaranowski

Zaświadczam, że firma Elektromechanika Dźwigowa Jacek Raczkowski wykonała usługę dostawy i montażu dźwigu z napędem hydraulicznym. Miejsce instalacji: Słubice.
Przedsięwzięcie zostało zrealizowane w miłej atmosferze zgodnie z ustalonymi terminami.
Fachowość pracowników i wysoka jakość dostarczanych przez firmę urządzeń, pozwalają polecić ją uwadze innych inwestorów.

ZOBACZ REFERENCJE

Energosynergia Technologie

energosynergia

Poświadczam, że firma Elektromechanika Dźwigowa Jacka Raczkowskiego wykonała dla Energosynergii Technologie montaż 1kpl. dźwigu osobowego z napędem hydraulicznym. Dostawa i montaż przebiegła terminowo w sposób ciągły
Pragniemy wyrazić nasze zadowolenie z efektu końcowego.

ZOBACZ REFERENCJE

Hotel Boncza

hotel_boncza

PHotel „Bończa” wskazuje firmę Elektromechanika Dźwigowa Jacek Raczkowski Sp. z o.o. z siedzibą w: Poznań (61-315), Leżajska jako wartego polecenia partnera biznesowego.
Współpraca przebiegała w I kwartale 2015 roku i była bardzo efektywna. W ramach zawartej umowy firma wykonała dostawę i montaż dźwigu osobowego z napędem hydraulicznym zainstalowanego w hotelu.

ZOBACZ REFERENCJE

Świeże i Zielone Sp. z o.o.

grzeskowiak

Firma Elektromechanika Dźwigowa Jacek Raczkowski sp. z o.o. wykonała i zamontowała zamówione dźwigi zgodnie z naszymi oczekiwaniami, przeprowadziła także proces rejestracyjny w Urzędzie Dozoru Technicznego. Osoby pracujące w firmie Elektromechanika Dźwigowa Jacek Raczkowski sp. z o.o. dały się poznać jako specjaliści w swoich dziedzinach, a współpraca pomiędzy naszymi firmami układa się pomyślnie

ZOBACZ REFERENCJE

Zakład Gospodarki Mieszkaniowej w Głogowie

zgm_glogow

Zakład Gospodarki Mieszkaniowej w Głogowie stwierdza, że firma Elektromechanika Dźwigowa Jacek Raczkowski Sp. z o.o. w okresie 18.10.2010 do 18.02.2011 wykonała modernizacje dźwigu osobowego i towarowo-osobowego w budynku mieszkalnym wielorodzinnym. Roboty wykonane zostały fachowo, solidnie, terminowo, zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami.

ZOBACZ REFERENCJE

Klimas Przedsiębiorstwo Budowlano- Projektowe

klimas

Firmie Elektromechanika Dźwigowa Jacek Raczkowski sp. z o.o. w trzecim kwartale 2010 roku zleciliśmy dostawę i montaż 2 kpl. dźwigu osobowego z napędem hydraulicznym w szpitalu ortopedycznym z przychodnią lekarską i gabinetami specjalistycznymi w Ostrowie Wielkopolskim. Łączna wartość kontraktu wyniosła 174 218,44 zł. Zaświadczamy, że ww. firma wykazała się przy realizacji zlecenia pełnym profesjonalizmem, zaangażowaniem i terminowością. Dotychczasowa współpraca z tą firmą pozwala nam z pełnym przekonaniem polecić ją jako rzetelną i godną zaufania.

ZOBACZ REFERENCJE

 

Biedronka- Jeronimo Martins Dystrybucja S.A.

hotelbaranowski

Firma wykazała się najwyższym profesjonalizmem przy dostawie i montażu dźwigu towarowego. Na uznanie zasługuje nie tylko fachowość i rzetelność pracowników firmy, ale również ich zaangażowanie, dzięki któremu inwestycje udało się zrealizować sprawnie i terminowo.

ZOBACZ REFERENCJE

EuroDach Inwestycje Budowlane

energosynergia

Współpraca z firmą Elektromechanika Dźwigowa Jacek Raczkowski sp. z o.o. przy zleceniu obejmującym dostawę i montaż 1 kpl. dźwigu osobowego z napędem elektrycznym w Ratuszu w Bninie przy ul. Rynek 1 dowiodła, iż jest to rzetelny partner biznesowy. Prace zostały zrealizowane w drugim kwartale 2010 roku. Ogólna wartość kontraktu wyniosła 87 354,92 zł. Na każdym etapie realizacji inwestycji pracownicy firmy wykazali się najwyższym profesjonalizmem.

ZOBACZ REFERENCJE

Zagroda Kołodzieja

Z firmą Elektromechanika Dźwigowa Jacek Raczkowski współpracujemy od 2011 roku. Wtedy zakupiliśmy windę towarową BKG w budynku naszej Restauracji „Piwnica Staromiejska” w Zgorzelcu. Z powodu faktu: wysokiej jakości wykonania tj. dobre wygłuszenie, szybkość, bezawaryjność oraz kilku lat dobrej współpracy, przy rozbudowie naszego drugiego kompleksu tj. „Zagroda Kołodzieja” w Zgorzelcu, zdecydowaliśmy się na rozszerzenie współpracy w roku 2015. Obecnie w naszym posiadaniu są łącznie trzy windy wykonane przez firmę „Raczkowski” Wszystkie są sprawne i działają bez zarzutu (mimo „mocnej eksploatacji”). Te wszystkie fakty, skłaniają nas tylko do pozytywnej opinii na temat firmy „Raczkowski” oraz powodują, iż śmiało możemy polecić ją jako dobrego i godnego polecenia – wykonawcę Urządzeń Dźwigowych.

ZOBACZ REFERENCJE

 

Budynek handlowo-usługowy Simply we Wrocławiu

rembor

Firma Elektromechanika Dźwigowa Jacek Raczkowski sp. z o.o. była Wykonawcą prac w zakresie dostawy i montażu dwóch kompletów chodników ruchomych Kleemann oraz dwóch dźwigów osobowych z napędem elektrycznym. Zaświadczamy, że firma Elektromechanika Dźwigowa Jacek Raczkowski sp. z o.o. wykazała się profesjonalizmem i rzetelnością oraz dbałością o terminy i jakość wykonywanych usług.

ZOBACZ REFERENCJE

Ratusz Miejski w Tolkmicku

ekoinbud

Przedsiębiorstwo Budowlane EKOINBUD Sp. z o.o. potwierdza, iż firma Elektromechanika Dźwigowa Jacek Raczkowski sp. z o.o. w terminie 02.2014-09.2014 wykonała prace polegające na dostawie i montażu urządzenia dźwigowego z napędem hydraulicznym na ogólną wartość 148 315 zł netto, w ramach realizacji zadania inwestycyjnego p.n. „Odbudowa układu urbanistycznego Miasta Tolkmicka – Etap I Rynek – Odbudowa Ratusza Miejskiego”. Prace zrealizowane przez Elektromechanika Dźwigowa Jacek Raczkowski Sp. z o.o. zostały wykonane zgodnie z zapisami umowy, bez zastrzeżeń, terminowo oraz zgodnie z zasadami sztuki budowlanej.

ZOBACZ REFERENCJE

Metropolis Design Hotel

metropolis

W I kwartale 2014 roku mieliśmy przyjemność współpracować z firmą Elektromechanika Dźwigowa Jacek Raczkowski sp. z o.o.. W/w firmie zleciliśmy dostawę i montaż małego dźwigu towarowego BKG z napędem hydraulicznym o udźwigu 100 kg zainstalowanego w budynku hotelowym w Krakowie. Na uznanie zasługuje nie tylko najwyższy profesjonalizm, a także fachowość i rzetelność, dzięki któremu inwestycję udało się zrealizować sprawnie i terminowo.

ZOBACZ REFERENCJE

 

Poznańskie Centrum Superkomputerowo-Sieciowe

eiffage

Niniejszym zaświadczamy, że firma Elektromechanika Dźwigowa Jacek Raczkowski Sp. z o.o. w 2014 roku wykonała na nasze zlecenie dostawę i montaż platformy towarowej Hidral EH-DC 5000 o udźwigu 4000 kg w Centrum Badawczym Polskiego Internetu Optycznego znajdującym się w Poznańskim Centrum Superkomputerowo-Sieciowym. Eiffage Polska Budownictwo S.A. potwierdza, że prace zostały wykonane terminowo, z należytą starannością, zgodnie ze sztuką budowlaną, dokumentacją projektową i warunkami Umowy.

ZOBACZ REFERENCJE

Centrum Zarządzania Kryzysowego

ekoinbud

W 2014 roku zleciliśmy firmie Elektromechanika Dźwigowa Jacek Raczkowski Sp. z o.o. dostawę i montaż dźwigu osobowego z napędem elektrycznym w Centrum Zarządzania Kryzysowego w Poznaniu przy ul. Wiśniowej 13a.

ZOBACZ REFERENCJE

Przedsiębiorstwo Budowlano-Projektowe BUD-DOM.

Przedsiębiorstwo Budowlano-Projektowe zaświadcza, że firma Elektromechanika Dźwigowa Jacka Raczkowskiego rzetelnie i profesjonalnie wykonała dostawę i montaż 1kpl. urządzenia z napędem śrubowym. Komunikatywność oraz wysoka kompetencja pracowników pozwalają polecić firmę wszelakim inwestorom dbającym o jakość wykonywanych prac.

ZOBACZ REFERENCJE

 

MDM NT sp. z o.o.

Polecam usługi firmy Elektromechanika Dźwigowa Jacek Raczkowski Sp. z o.o., która wykonała dostawę i montaż 1 kpl. urządzenia dźwigowego z napędem hydraulicznym zgodnie z umową i przygotowaną wcześniej ofertą. Pracownicy wykazali się profesjonalizmem i kompetencją. Miła współpraca pozwala nam zarekomendować firmę Elektromechanika Dźwigowa wszelakim inwestorom.

ZOBACZ REFERENCJE

Biuro Metod i Realizacji

Zaświadczamy, że firma Elektromechanika Dźwigowa Jacek Raczkowski zainstalowała 2kpl. dźwigów w Warszawie Aninie, przy ul. Rzeźbiarskiej 13 i 13A – inwestycja VILLANA APARTAMENTY W ANINIE. Prace wykonane zostały solidnie i rzetelnie w ustalonym wcześniej terminie. Współpraca przebiegała w miłej atmosferze. Pragniemy wyrazić nasze zadowolenie z efektu końcowego. Polecam firmę Elektromechanika Dźwigowa Jacek Raczkowski wszelakim inwestorom, dla których priorytetem jest jakość wykonywanych usług.

ZOBACZ REFERENCJE

F.H.U. Janusz Schwark

F.H.U. Janusz Schwark ma przyjemność polecić usługi firmy Elektromechanika Dźwigowa Jacek Raczkowski Sp. z.o. Przedsiębiorstwo solidnie i terminowo wykonuje powierzone zadania, bez zastrzeżeń przygotowując się do kompleksowego montażu i konserwacji dźwigów. Firma zainstalowała dla nas dźwig towarowy BKG w Murowanej Goślinie przy ul. Tęczowej 11. Firma Elektromechanika Dźwigowa Jacek Raczkowski jest partnerem fachowym, którego usługi polecam wszelakim inwestorom.

ZOBACZ REFERENCJE

Vadain International

Współpracę z firmą Elektromechanika Dźwigowa Jacek Raczkowski oceniamy niezwykle korzystnie.Kontrakt obejmował montaż platformy towarowej. Miejsce montażu: budynek produkcyjny ul. Waryńskiego 32, Grudziądz. Współpraca przebiegała w miłej atmosferze. Fachowość pracowników i wysoka jakość dostarczanych przez firmę urządzeń pozwalają z pełnym przeświadczeniem polecić ją uwadze innych inwestorów.

ZOBACZ REFERENCJE

H.Cegielski – Poznań

Pragniemy polecić firmę Elektromechanika Dźwigowa Jacek Raczkowski. Ustawodawca rzetelnie i profesjonalnie wykonuje zlecone prace. Współpraca przebiegała w miłej atmosferze. Pracownicy przedsiębiorstwa wykazali się niezwykłą starannością, dbając o każdy detal, podczas montażu dźwigu osobowego z napędem elektrycznym. Polecamy przyszłym inwestorom usługi tej firmy. Miejsce montażu: 28 czerwca 1956, Magazyn Główny HCP.

ZOBACZ REFERENCJE

Park Handlowy Rzeszów Studio CTP

Zaświadczamy, że firma Elektromechanika Dźwigowa Jacek Raczkowski, wykonała dostawę i montaż urządzenia z napędem śrubowym. Świadczone usługi wykonywane są rzetelnie i terminowo a zatrudnieni pracownicy wykazują się wysoką kulturą osobistą i duża wiedzą dotyczącą dźwigów- popartą ogromnym doświadczeniem. Jesteśmy zadowoleni z wykonanej pracy, stwierdzamy również, ze firma jest solidnym i godnym polecenia partnerem biznesowym.

ZOBACZ REFERENCJE

Klasztor Zakonu Braci Mniejszych Franciszkan

Zaświadczam, że firma Elektromechanika Dźwigowa Jacek Raczkowski, wykonała usługę montażu małego dźwigu towarowego BKG. Usługodawca, wykazał się wysoką jakością profesji- terminowo i rzetelnie realizując zleconą pracę, która przebiegała w miłej atmosferze. Polecam firmę Elektromechanika Dźwigowa Jacek Raczkowski, kontrahentom liczącym na na najwyżej jakości usługi.

ZOBACZ REFERENCJE

Gospodarczy Bank Spółdzielczy

Rekomenduję firmę Elektromechanika Dźwigowa Jacek Raczkowski jako solidną, terminowo wykonującą powierzone zadania oraz w pełni przygotowaną do kompleksowego montażu i konserwacji dźwigów. Adres instalacji dźwigu: ul. Dworcowa 9 Mosina. Usługa: montaż dźwigu osobowego z napędem hydraulicznym. Firma Elektromechanika Dźwigowa Jacek Raczkowski jest partnerem fachowym odpowiedzialnym za powierzone prace, oferującym usługi na wysokim poziomie.

ZOBACZ REFERENCJE

Przedsiębiorstwo – Budowano – Usługowe „BUDOPOL – POZNAŃ”

P.B.U „BudopolP.B.U „Budopol – Poznań” uprzejmie informuje o podjętej współpracy z firmą Elektromechanika Dźwigowa Jacek Raczkowski. Zakres współpracy zawierał: dostawę i montaż platformy towarowej z napędem hydraulicznym marki Hidral. Kontrahent jest godny polecenia tym, którzy przy decyzji dotyczącej partnera biznesowego kierują się terminowością usług. Firma ze swoich obowiązków rozlicza się w wyznaczonym okresie czasu. Wartym docenienia atutem przedsiębiorstwa jest rzetelność.

ZOBACZ REFERENCJE

Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego TROJAN

Rekomendujemy firmę Elektromechanika Dźwigowa Jacek Raczkowski jako profesjonalnego partnera w zakresie świadczenia usług dźwigowych, montażu i konserwacji. Nasza dotychczasowa współpraca zaowocowała montażem nowoczesnego dźwigu osobowego z napędem hydraulicznym w Zabrzu przy ul. Pawła Majnusza. Warto podkreślić także łatwość nawiązywania kontaktów przez wykwalifikowanych, oferujących pomoc pracowników. Życzymy kolejnych sukcesów.

ZOBACZ REFERENCJE

Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego TROJAN

Firma Elektromechanika Dźwigowa Jacek Raczkowski wykonała montaż dźwigu osobowego z napędem hydraulicznym przy ul. Koźlika w Zabrzu. Usługa została wykonana przez wykwalifikowanych pracowników, fachowo, urzeczywistniając potrzeby zleceniodawcy. Kooperacja przebiegała w miłej atmosferze a firma zadbała o bezpieczeństwo stanowiska pracy..

ZOBACZ REFERENCJE

Rexel

Rexel ma przyjemność polecić firmę Elektromechanika Dźwigowa Jacek Raczkowski Sp. z o. o. Jeśli nadrzędną cechą przy zakupie produktów jest jakość, to z pewnością warto wybrać tego sprzedawcę. Na plus współpracy z przedsiębiorstwem wychodzi duża dbałość o dostosowanie użyteczności produktów do indywidualnych wymagań klienta. Rzetelność firmy jest bez zarzutu.

ZOBACZ REFERENCJE

Firma Budowlana Wojciech Dota

Firma Budowlana Wojciech Dota Generalny Wykonawca Inwestycji: Remont przystosowawczy budynku zabytkowego przy ul. Młyńska 11a dla potrzeb Prokuratury Apelacyjnej w Poznaniu zaświadcza, że Firma Elektromechanika Dźwigowa Jacek Raczkowski wykonała dostawę i montaż dźwigu osobowego z napędem elektrycznym. Niewątpliwym atutem przedsiębiorstwa jest solidność i rzetelność. Kompetencje pracowników, odzwierciedlają profesjonalizm wykonywanych prac. Współpraca przebiegała w przyjaznej atmosferze. Jesteśmy usatysfakcjonowani efektem końcowym inwestycji.

ZOBACZ REFERENCJE

Hotel Poznański – Centrum Konferencyjne Miralex

Firma Elektromechanika Dźwigowa Jacek Raczkowski wykonała montaż dźwigu osobowego z napędem hydraulicznym przy ul. Koźlika w Zabrzu. Usługa została wykonana przez wykwalifikowanych pracowników, fachowo, urzeczywistniając potrzeby zleceniodawcy. Kooperacja przebiegała w miłej atmosferze a firma zadbała o bezpieczeństwo stanowiska pracy..

ZOBACZ REFERENCJE

Elektromechanika Dźwigowa i Pomiary Elektryczne Wiesław Cilulko

Z przyjemnością informujemy, że firma Elektromechanika Dźwigowa Jacek Raczkowski Sp. z o. o. z Poznania zrealizowała zadanie polegające na dostawie i montażu platformy dla osób niepełnosprawnych w Giżycku. Prace zostały wykonane rzetelnie z zachowaniem uzgodnionych terminów.

ZOBACZ REFERENCJE

PGNiG S.A. Wielkopolski Oddział Handlowy w Poznaniu

Firma Elektromechanika Dźwigowa Jacek Raczkowski sp. z o. o. wykonała dla Wielkopolskiego Oddziału Handlowego w Poznaniu, przy ul. Grobla 15 prace związane z modernizacją wejścia głównego. Wykonawca wykazał się dobrą organizacją, wysoką jakością wykonanych prac i dużym doświadczeniem w realizacji prowadzonych robót. Całość zamówienia została wykonana w wyznaczonym terminie bez usterek, z należytą starannością oraz poszanowaniem obowiązujących norm i przepisów.

ZOBACZ REFERENCJE

Spa Hotel Wieniawa Sp. z o. o. Sp. k.

Nasza firma podjęła się wybudowania hotelu SPA w Rekowie Górnym powierzając instalację wind spółce Elektromechanika Dźwigowa Jacek Raczkowski. Ze względu na wysoką jakość obsługi oraz rzetelność przeprowadzanych prac stwierdzamy, że firma Elektromechanika Dźwigowa Jacek Raczkowski sp. z o. o. zasługuje na polecenie i rekomendację.

ZOBACZ REFERENCJE

Ciepłownik Ekoinwestycje Sp. z o. o. Sp. k

Firma Elektromechanika Dźwigowa Jacek Raczkowski Sp. z o.o. wykonała dla nas montaż dźwigu osobowego oraz dwóch dźwigów towarowych w III kwartale 2013r . w Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinku. Jakość i terminowość wykonanych montaży dała nam podstawę do zlecenie kolejnych dźwigów Elektromechanice Dźwigowej Jacek Raczkowski Sp. z o.o. Zamówienia zawsze są realizowane solidnie i w wyznaczonym terminie.

ZOBACZ REFERENCJE

Spółdzielnia Mieszkaniowa Hetman

Firma Elektromechanika Dźwigowa Jacek Raczkowski sp. z o.o. jest stałym dostawcą nowych dźwigów jak również usług konserwacyjnych i remontowych dla SM „Hetman” z siedzibą w Poznaniu przy ul. Hetmańskiej 105. Powierzone prace wykonywane są terminowo w sposób ciągły, a organizacja i jakość robót spełnia nasze oczekiwania. Personel wykazuje się dobrą fachową oraz wysoką kulturą osobistą.

ZOBACZ REFERENCJE

Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu

Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu informuje, że firma Elektromechanika Dźwigowa Jacek Raczkowski wykonuje konserwację i naprawy zespołu dźwigów osobowych i dźwigów towarowych w wieżowcu Colegium Altum, w Poznaniu. Świadczone przez firmę usługi realizowane są terminowo i skutecznie. Stwierdzamy, że Spółka Elektromechanika Dźwigowa jest partnerem fachowym i odpowiedzialnym, a powierzone prace wykonuje z dbałością o wysoką jakość. Znaczne obciążenie ruchem w budynku wieżowca wpływa na potrzebę szybkiej i sprawnej reakcji serwisu dźwigowego.

ZOBACZ REFERENCJE

Zakład Specjalny dla Chronicznie Chorych

W 2008 roku zleciliśmy firmie Elektromechanika Dźwigowa Jacek Raczkowski sp. z.o.o. dostawę i montaż dźwigu szpitalnego z napędem hydraulicznym. Prace zostały wykonane terminowo z należytą starannością. Rekomendujemy firmę Elektromechanika Dźwigowa Jacek Raczkowski sp. z. o.o. jako rzetelną i profesjonalną.

ZOBACZ REFERENCJE

Wojewódzki Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Bolesławcu

Firma Elektromechanika Dźwigowa Jacek Raczkowski sp. z o. o. dostarczyła, zamontowała i konserwuje dźwig szpitalny o udźwigu 1600 kg w szpitalu w Bolesławcu. Usługi realizowane przez ww. firmę są dla nas w pełni satysfakcjonujące, co pozwala polecić współpracę z nią innym placówkom medycznym, a takż epozostałym partnerom biznesowym.

ZOBACZ REFERENCJE

Dom Pomocy Społecznej Sióstr Urszulanek

Nasze doświadczenie wyniesione ze współpracy z Elektromechaniką Dźwigową Jacek Raczkowski Sp. z o. o. pokazuje, że jest to firma rzetelna, solidna i godna polecenia. Elektromechanika Dźwigowa Jacek Raczkowski Sp. z o. o. w kwietniu 2009 r. dostarczyła nam i zamontowała dźwig szpitalny, terminowo i profesjonalnie wywiązując się z kontraktu, który opiewał na kwotę 163 280,29 zł. Urządzenie to, zamontowane w DPS po dziś dzień konserwowane jest przez w/w firmę, a współpraca układa się bez zarzutu.

ZOBACZ REFERENCJE

Rodan sp. z o. o.

Rekomenduję firmę Elektromechanika Dźwigowa Jacek Raczkowski Sp. z o. o. jako solidną, wiarygodną, w pełni przygotowaną do kompleksowego wykonywania zadań dostawczych, remontowych i montażowych. Doświadczona kadra oraz potencjał techniczny i organizacyjny gwarantują wysoki poziom wykonania usług. Powierzone pracy zostały wykonane w pełni profesjonalnie i w wyznaczonych terminach.

ZOBACZ REFERENCJE

Energoinstal SA

Nasza współpraca obejmowała dostawę i montaż dźwigów osobowych dla realizowanej przez nas inwestycji w zakresie Generalnego Wykonawcy dla KGHM Polska Miedź w Głogowie i w Polkowicach. Usługi zrealizowane przez firmę Elektromechanika Dźwigowa Jacek Raczkowski sp. z o.o. były rzetelne, wysokiej jakości i wykonane w uzgodnionych terminach. W każdej chwili mogliśmy również liczyć na fachową pomoc techniczną, co ma dla nas istotne znaczenie podczas współpracy.

ZOBACZ REFERENCJE

Firma Jakon

Firma Elektromechanika Dźwigowa Jacek Raczkowski wykonywała następujące prace „Budowa zakładu produkcyjnego firmy Hempel w Niepruszewie.”: – Dostawa i montaż kompletnego dźwigu przystosowanego do transportu osób niepełnosprawnych, – Doposażenie dźwigu hydraulicznego przystosowanego do transportu osób niepełnosprawnych firmy GMV typu MRL, Dostawa i montaż kompletnej platformy towarowej firmy Hidral typu EH 1500kg przystosowanej do transportu towarów. Wystawione referencje są gwarancją rzetelności i fachowości firmy oraz zapewnieniem usług najwyższej jakości.

ZOBACZ REFERENCJE

Sąd Okręgowy w Poznaniu

Niniejszym zaświadczamy, że firma Elektromechanika Dźwigowa Jacek Raczkowski wykonała na nasze zlecenie modernizację dźwigu osobowego w budynku Sądu Okręgowego. Dzięki profesjonalizmowi i zaangażowaniu pracowników prace zostały przeprowadzone rzetelnie, zgodnie z naszymi oczekiwaniami i zachowaniem terminów.

ZOBACZ REFERENCJE

Politechnika Poznańska

Poświadczamy niniejszym, iż firma Elektromechanika Dźwigowa Jacek Raczkowski Sp. z o.o. realizowała w obiektach Politechniki Poznańskiej prace modernizacyjne dźwigów osobowych oraz przeprowadza stałe konserwacje i naprawy urządzeń dźwigowych. W oparciu o zdobyte doświadczenie przy współpracy z firmą Elektromechanika Dźwigowa Jacek Raczkowski Sp. z o.o. możemy ze swej strony zapewnić, iż daje ona gwarancję wykonania robót na wysokim poziomie zarówno pod względem technicznym jak i terminowym.

ZOBACZ REFERENCJE

R. Derda

Firma Elektromechanika Dźwigowa Jacek Raczkowski wykonywała następujące prace „Budowa zakładu produkcyjnego firmy Hempel w Niepruszewie.”: – Dostawa i montaż kompletnego dźwigu przystosowanego do transportu osób niepełnosprawnych, – Doposażenie dźwigu hydraulicznego przystosowanego do transportu osób niepełnosprawnych firmy GMV typu MRL, Dostawa i montaż kompletnej platformy towarowej firmy Hidral typu EH 1500kg przystosowanej do transportu towarów. Wystawione referencje są gwarancją rzetelności i fachowości firmy oraz zapewnieniem usług najwyższej jakości.

ZOBACZ REFERENCJE

R. Derda

Firma terminowo i sumiennie wywiązała się z powierzonych jej zadań. Jakość przeprowadzonych prac, a także klasa dostarczanych przez firmę urządzeń jest w pełni satysfakcjonująca. Potwierdzamy, że firma EDJR sp. z o. o. to godny zaufania partner biznesowy.

ZOBACZ REFERENCJE

PGNiG S.A Wielkopolski Oddział Handlowy w Poznaniu

Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo S.A Wielkopolski Oddział Handlowy w Poznaniu zaświadcza, że Elektromechanika Dźwigowa Jacek Raczkowski Sp. z o.o. wykonała na nasze zlecenie prace obejmujące dostawę i montaż dźwigu osobowego z zewnętrznym szybem panoramicznym. Inwestycję na łączną kwotę 302 155,48 zł zrealizowano w czwartym kwartale 2012 roku. Prace zostały przeprowadzone terminowo i profesjonalnie. Doświadczenie wyniesione ze współpracy z Elektromechaniką Dźwigową Jacek Raczkowski pozwala nam polecić ją uwadze innych Inwestorów jako firmę rzetelną i solidną.

ZOBACZ REFERENCJE

Trico Sp. z o. o. S. K. A.

Firma Elektromechanika Dźwigowa Jacek Raczkowski sp. z o.o. na przełomie lat 2011/2012 wykonała na nasze zlecenie dostawę i montaż jednego kpl. dźwigu samochodowego w budynku przy ulicy Chartowo w Poznaniu. Firma wywiązała się z kontraktu terminowo i bez zastrzeżeń. Jakość wykonanych przez nią prac i dostarczonych materiałów była w pełni satysfakcjonująca. Polecamy firmę Elektromechanika Dźwigowa Jacek Raczkowski sp. z o.o. uwadze innych inwestorów jako rzetelnego partnera biznesowego.

ZOBACZ REFERENCJE

Dyrektor Sądu Okręgowego w Poznaniu

Niniejszym zaświadczamy, że firma Elektromechanika Dźwigowa Jacek Raczkowski wykonała na nasze zlecenie modernizację dźwigu osobowego w budynku Sądu Okręgowego Al. Marcinkowskiego 32. Dzięki profesjonalizmowi i zaangażowaniu pracowników prace zostały przeprowadzone rzetelnie, zgodnie z naszymi oczekiwaniami i z zachowaniem terminów.

ZOBACZ REFERENCJE

Kopalnia Piaskowca JAN Zbylutów IV

Zaświadczamy, że ww. firma wykonała na nasze zlecenie dostawę i montaż dźwigu hydraulicznego GMV w Bolesławcu przy ul. Zgorzeleckiej 12. Ogólna wartość kontraktu wyniosła 123 888,27 zł. Inwestycję realizowano w 2011 roku. Podczas realizacji inwestycji firma dowiodła, iż jest partnerem solidnym i godnym zaufania. Prace zostały wykonane terminowo i z najwyższym profesjonalizmem. Na uwagę zasługuje zarówno fachowość pracowników, jak i wysoka jakość dostarczonych urządzeń. Firmę Elektromechanika Dźwigowa Jacek Raczkowski sp. z o.o. oceniamy jako godną polecenia innym inwestorom.

ZOBACZ REFERENCJE

Ciepłownik Sp. z o.o.

Niniejszym zaświadczamy, że firma Elektromechanika Dźwigowa Jacek Raczkowski sp. z o.o. w roku 2011 wykonała na nasze zlecenie dostawę i montaż dwóch kpl. platform dla osób niepełnosprawnych Cibes A5000 w Miejskim Centrum Kultury (Kino „Zdrój”) w Ciechocinku. Przy realizacji zlecenia na łączną wartość kontraktu 193 110 zł brutto ww. firma wykazała się najwyższym profesjonalizmem. Dzięki fachowości i zaangażowaniu pracowników prace zostały wykonane terminowo i solidnie.

ZOBACZ REFERENCJE

Ciepłownik Sp. z o.o.

Niniejszym zaświadczamy, że firma Elektromechanika Dźwigowa Jacek Raczkowski sp. z o.o. w trzecim kwartale 2011 roku wykonała na nasze zlecenie dostawę i montaż jednego kpl. platformy nożycowej o udźwigu 15 000 kg w Teatrze Wielkim przy ul. Fredry 9 w Poznaniu. Przy realizacji zlecenia na łączną wartości kontraktu 418 323 zł brutto ww. Firma wykazała się najwyższym profesjonalizmem. Dzięki fachowości i zaangażowaniu pracowników prace zostały wykonane terminowo i solidnie.

ZOBACZ REFERENCJE

Przedsiębiorstwo Budowlane „BUD-DOM” spółka jawna J. Marcinkowski, Z. Stawińska

Nasza współpraca z firmą Elektromechanika Dźwigowa Jacek Raczkowski sp. z o.o. w drugiej połowie roku 2011 pokazała, że jest to partner rzetelny i godny zaufania. Firma w sposób profesjonalny wywiązała się z kontraktu, który obejmował dostawę i montaż 1 kpl. dźwigu osobowego z napędem elektrycznym w budynku mieszkalnym wielorodzinnym w Głogowie przy ul. Perseusza 4 i którego ogólna wartość wyniosła 129.929,62 zł brutto. Fachowość pracowników i wysoka jakość dostarczonych przez firmę urządzeń pozwalają z pełnym przekonaniem polecić ją uwadze innych inwestorów.

ZOBACZ REFERENCJE

Petrus-Kusztal L.W Kusztal

Firma Elektromechanika Dźwigowa Jacek Raczkowski Sp. z o.o. dała się poznać jako profesjonalnie przygotowany wykonawca. Prace odbyły się na przełomie 2009 i 2010 r., zostały przeprowadzone terminowo i przykładnie pod względem technicznym. Wysoka jakość robót i dostarczanych przez ww. firmę urządzeń pozwala nam polecić firmę Elektromechanika Dźwigowa Jacek Raczkowski Sp. z o.o. uwadze innych inwestorów.

ZOBACZ REFERENCJE

Ciepłownik Sp. z o.o.

Wystawiamy referencje Firmie Elektromechanika Dźwigowa Jacek Raczkowski Sp. z o.o., za wykonanie, dostawy i montażu elektrycznej windy szpitalnej o udźwigu 1600 kg w Państwowym Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Bolesławcu. Spółka wywiązała się z powierzonej jej zadaniu sumiennie i z zachowaniem wymaganej jakości. Współpraca przebiegła harmonijnie i dobrej atmosferze.

ZOBACZ REFERENCJE

Ciepłownik Sp. z o.o.

Niniejszym zaświadczam, iż nasza współpraca z Firmą Elektromechanika Dźwigowa Jacek Raczkowski Sp. z o.o., w zakresie dostawy i montażu platformy przychodowej dla osób niepełnosprawnych w Zespole Szkół w Nowej Soli, układała się bez zastrzeżeń. Na uwagę zasługuje wysoki profesjonalizm i doświadczenie pracowników firmy, którzy sprawnie radzili sobie ze wszelkimi trudnościami.

ZOBACZ REFERENCJE

NEOBIS Sp. z o.o.

Doświadczenie wyniesione ze współpracy z firmą Elektromechanika Dźwigowa Jacek Raczkowski sp. z o.o., której w trzecim kwartale 2010 roku zleciliśmy dostawę i montaż dwóch dźwigów osobowych hydraulicznych w Poznaniu, pozwala nam z pełną odpowiedzialnością zaświadczyć o profesjonalizmie firmy, doświadczeniu i kompetencjach jej pracowników, a także o najwyższej jakości dostarczanych przez nią urządzeń i usług.

ZOBACZ REFERENCJE

Folwark Deweloper

Polecamy firmę Elektromechanika Dźwigowa Jacek Raczkowski Sp. z o.o. jako solidnego i pewnego partnera biznesowego, który gwarantuje wykonawstwo zgodne z najbardziej rygorystycznymi założeniami technicznymi.

ZOBACZ REFERENCJE

Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej S.A w Poznaniu

Biuro Obsługi Mieszkańców nr. 2 niniejszym potwierdza terminowe, rzetelne i zgodnie z umową wykonanie prac związanych z dostawą i montażem dźwigu osobowego w budynku mieszkalnym przy ul. Libelta 10 przed firmę: Elektromechanika Dźwigowa Jacek Raczkowski sp. z o.o. Na podstawie doświadczenia, które wynieśliśmy ze współpracy z firmą Elektromechanika Dźwigowa Jacek Raczkowski stwierdzamy, że jest ona solidnym i wartym polecenia partnerem biznesowym.

ZOBACZ REFERENCJE

Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu

Firma „Elektromechanika Dźwigowa Jacek Raczkowski Sp. z o.o.” była wykonawcą prac w zakresie dostawy i montażu platformy przyschodowej Cibes dla osób niepełnosprawnych. Zaświadczamy, że firma wykazała się profesjonalizmem i rzetelnością oraz dbałością o terminy i jakości wykonywanych usług.

ZOBACZ REFERENCJE

Biedronka- Jeronimo Martins Dystrybucja S.A.

Firma wykazała się najwyższym profesjonalizmem przy dostawie i montażu dźwigu towarowego. Na uznanie zasługuje nie tylko fachowość i rzetelność pracowników firmy, ale również ich zaangażowanie, dzięki któremu inwestycje udało się zrealizować sprawnie i terminowo.

ZOBACZ REFERENCJE

Zakład Gospodarki Mieszkaniowej w Głogowie

Zakład Gospodarki Mieszkaniowej w Głogowie stwierdza, że firma Elektromechanika Dźwigowa Jacek Raczkowski Sp. z o.o. w okresie 18.10.2010 do 18.02.2011 wykonała modernizacje dźwigu osobowego i towarowo-osobowego w budynku mieszkalnym wielorodzinnym. Roboty wykonane zostały fachowo, solidnie, terminowo, zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami.

ZOBACZ REFERENCJE

Klimas Przedsiębiorstwo Budowlano- Projektowe

Firmie Elektromechanika Dźwigowa Jacek Raczkowski sp. z o.o. w trzecim kwartale 2010 roku zleciliśmy dostawę i montaż 2 kpl. dźwigu osobowego z napędem hydraulicznym w szpitalu ortopedycznym z przychodnią lekarską i gabinetami specjalistycznymi w Ostrowie Wielkopolskim. Łączna wartość kontraktu wyniosła 174 218,44 zł. Zaświadczamy, że ww. firma wykazała się przy realizacji zlecenia pełnym profesjonalizmem, zaangażowaniem i terminowością. Dotychczasowa współpraca z tą firmą pozwala nam z pełnym przekonaniem polecić ją jako rzetelną i godną zaufania.

ZOBACZ REFERENCJE

EuroDach Inwestycje Budowlane

Współpraca z firmą Elektromechanika Dźwigowa Jacek Raczkowski sp. z o.o. przy zleceniu obejmującym dostawę i montaż 1 kpl. dźwigu osobowego z napędem elektrycznym w Ratuszu w Bninie przy ul. Rynek 1 dowiodła, iż jest to rzetelny partner biznesowy. Prace zostały zrealizowane w drugim kwartale 2010 roku. Ogólna wartość kontraktu wyniosła 87 354,92 zł. Na każdym etapie realizacji inwestycji pracownicy firmy wykazali się najwyższym profesjonalizmem.

ZOBACZ REFERENCJE

Salon Meblowy- Bazar

Firmę Elektromechanika Dźwigowa Jacek Raczkowski polecamy jako profesjonalną i sumienną. Na uwagę zasługują również kwalifikacje i doświadczenie pracowników firmy, którzy są prawdziwymi fachowcami w swojej dziedzinie.

ZOBACZ REFERENCJE

Prywatny Dom Opieki

Firma Elektromechanika Dźwigowa Jacek Raczkowski Sp. z o.o. zrealizowała dostawę i montaż dźwigu hydraulicznego w Prywatnym Domu Opieki „RÓŻA”. Prace wykonała terminowo i zgodnie z umową.

ZOBACZ REFERENCJE

Hotel Lech

Hotel Lech Sp. z o.o. z siedziba w Katowicach, prowadząca działalność w Hotelu Lech w Poznaniu ma zaszczyt poinformować, że Elektromechanika Dźwigowa Jacek Raczkowski solidnie wywiązuje się z powierzonych jej zadań dotyczących serwisu i konserwacji dźwigu w Hotelu Lech.

ZOBACZ REFERENCJE

Folwark Deweloper

Firma wykazała się dużym profesjonalizmem. Prace były wykonane rzetelnie i szybko. Dostarczone urządzenia spełniają rygorystyczne założenia techniczne. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że wszystkie prośby i sugestie były spełniane przez firmę w najdrobniejszym szczególe.

ZOBACZ REFERENCJE

Development Partners

Wieloletnia współpraca pozwala nam na polecenie firmy innym deweloperom oraz przedsiębiorstwom budowlanym jako rzetelnego partnera biznesowego.

ZOBACZ REFERENCJE

Condite

Firma Elektromechanika dźwigowa Jacek Raczkowski Sp. z o.o. podczas wykonywania swoich obowiązków wykazała się szczególną rzetelnością, dokładnością i dbałością o interesy Zamawiającego.

ZOBACZ REFERENCJE

Urząd Gminy Komorniki

Gmina Komorniki potwierdza wysoką jakość zrealizowanej dostawy i świadczonych usług przez Elektromechanikę Dźwigowa Jacek Raczkowski Sp. z o.o., dobrą współpracę oraz szybką reakcję w przypadku zgłoszonych awarii dźwigu osobowego. Gmina Komorniki poleca firmę Elektromechanika Dźwigowa Jacek Raczkowski Sp. z o.o. jako solidnego i godnego wykonawcę.

ZOBACZ REFERENCJE

FORBUD

Doświadczenie pracowników jak i umiejętności realizacji zadania w pełnej współpracy z innymi firmami na terenie budowy pozwala nam polecić Spółkę Elektromechanika Dźwigowa Jacek Raczkowski jako solidnego partnera w realizacji inwestycji.

ZOBACZ REFERENCJE

KLIMAS

Firma Pana Jacka Raczkowskiego wykonała prace spełniające rygorystyczne kryteria oceny technicznej oraz wizualnej. Przez cały okres trwania prac bardzo szybko reagowała na prośby inwestorów czym przyczyniła się do pełnego zadowolenia właścicieli.

ZOBACZ REFERENCJE

MILIMEX

Firma Elektromechanika Dźwigowa Jacek Raczkowski wykonała zadanie zgodnie z wymaganiami inwestora i z najwyższą starannością. Prace zostały wykonane fachowo, zgodnie ze sztuką budowlaną.

ZOBACZ REFERENCJE

POSiR

Serwisant regularnie prowadzi przeglądy wind utrzymując je w ciągłej sprawności technicznej. Z własnej inicjatywy wprowadza nalepki informacyjne ułatwiające użytkownikom korzystanie z windy.

ZOBACZ REFERENCJE

Astra

Na podstawie wykonanej usługi dla naszego zakładu z uznaniem odnosimy się do efektywnego wykonawstwa zleconej usługi. Długoletnia współpraca z firmą Elektromechanika Dźwigowa układa się prawidłowo.

ZOBACZ REFERENCJE

Jakon

Wszystkie prace zostały wykonane profesjonalnie i z zachowaniem wysokich wymagań postawionych przez inwestora. Rzetelność oraz terminowość przeprowadzonych prac pozwalają nam polecić firmę Elektromechanika Dźwigowa Jacek Raczkowski jako solidnego i zaufanego wykonawcę.

ZOBACZ REFERENCJE

Budopol – Poznań

Dostawa i montaż przeprowadzone zostały w sposób prawidłowy i nie budzący zastrzeżeń. Z firmą Elektromechanika Dźwigowa Jacek Raczkowski Spółka z o.o. współpracujemy od wielu lat i z pełna stanowczością potwierdzamy, że to rzetelny i odpowiedzialny partner, gwarantujący kompleksowa realizację zamówień z dołożeniem należytej staranności.

ZOBACZ REFERENCJE

Wielkopolska Gildia Rolno-Ogrodnicza S.A.

Firma wykonała zlecenie rzetelnie z pełnym profesjonalizmem. Mimo bardzo ciężkich warunków panujących w hali windy są bezawaryjne. Na każdym etapie zlecenia pracownicy firmy bardzo rzetelnie wykonywali swoje obowiązki.

ZOBACZ REFERENCJE

QUATRO

Serwisant regularnie prowadzi przeglądy wind utrzymując je w ciągłej sprawności technicznej. Z własnej inicjatywy wprowadza nalepki informacyjne ułatwiające użytkownikom korzystanie z windy.

ZOBACZ REFERENCJE

Akademia Ekonomiczna w Poznaniu

Stwierdzamy, że spółka Elektromechanika Dźwigowa Jacek Raczkowski Sp. z o.o. jest partnerem fachowym i odpowiedzialnym, a powierzone prace wykonuje z dbałością o wysoką jakość.

ZOBACZ REFERENCJE

Zakład Opiekuńczo- Leczniczy i Rehabilitacji Medycznej

Zakład Opiekuńczo-Leczniczy i Rehabilitacji Medycznej zaświadcza, że Zakład Elektronika Dźwigowa Jacek Raczkowski, wykonał zadanie inwestycyjne pt,”Budowa stalowego szybu dźwigowego z niezbędną przebudową klatki schodowej zakup i montaż.”Prace zostały wykonane z należytą starannością i fachowością. Firma realizuje dla Zakładu Opiekuńczo- Leczniczego i Rehabilitacji Medycznej usługę konserwacji urządzeń dźwigowych.

ZOBACZ REFERENCJE

 

Budopol – Poznań

budopol_logo.gif

Dostawy i montaż wykonane zostały w latach 2006 i 2007 i przeprowadzone zostały w sposób prawidłowy i nie budzący zastrzeżeń.

ZOBACZ REFERENCJE

 

Pozserwis

pozserwis

Prace są prowadzone w sposób ciągły, w szybkim tempie a organizacja i jakość robót spełnia nasze oczekiwania. Pracownicy firmy wykazują się dobrą wiedzą techniczną i kulturą osobistą.

ZOBACZ REFERENCJE

 

Poznańska Spółdzielnia Spożywców

pss

Prace wykonywane przez w/wym przedsiębiorstwo realizowane są terminowo i zgodnie z ustaleniami, przy zastosowaniu nowoczesnych technologii.

ZOBACZ REFERENCJE

 

Akademia Ekonomiczna w Poznaniu

ae

Umowa trwała 3 lata do dnia 31 marca 2007r. w następstwie wygranego przez firmę postępowania przetargowego. Świadczone przez firmę Pana Jacka Raczkowskiego usługi realizowane były terminowo i skutecznie.

ZOBACZ REFERENCJE

 

Goplana

nestlee

Prace są prowadzone w sposób ciągły, w szybkim tempie a organizacja i jakość robót spełnia nasze oczekiwania. Pracownicy firmy wykazują się dobrą wiedzą techniczną i kulturą osobistą.

ZOBACZ REFERENCJE

 

Akademia Wychowania Fizycznego

awff

Prace prowadzone przez ww. przedsiębiorstwo realizowane były zgodnie z ustaleniami, terminowo przy zastosowaniu nowoczesnych technologii. Dobra współpraca oraz brak usterek w dotychczasowej eksploatacji urządzeń pozwalają rekomendować zakład Elektromechanika Dźwigowa Jacek Raczkowski jako solidnego i dobrego wykonawcę.

ZOBACZ REFERENCJE

 

Zgromadzenie Sióstr Pasterek

Wszelkie prace wykonywane przez ww. firmę realizowane były terminowo, zgodnie z ustaleniami. Wysoko oceniamy i wyrażamy zadowolenie ze współpracy z panem Raczkowskim, wszelkie powierzone prace charakteryzują się wysoką jakością wykonania.

ZOBACZ REFERENCJE

 

Akademia Wychowania Fizycznego

awff

Prace są prowadzone w sposób ciągły, w szybkim tempie a organizacja i jakość robót spełnia nasze oczekiwania. Pracownicy firmy wykazują się dobrą wiedzą techniczną i kulturą osobistą.

ZOBACZ REFERENCJE

 

Zgromadzenie Sióstr

przedszkole

Wszelkie prace wykonywane przez zakład realizowane były terminowo, zgodnie z ustaleniami i charakteryzują się wysoką jakością wykonania. Uważamy, że ta firma jest fachowym partnerem godnym polecenia wszelkim inwestorom.

ZOBACZ REFERENCJE

 

Energetyka Poznańska

ener

Prace wykonywane przez ww. przedsiębiorstwo realizowane są terminowo i zgodnie z ustaleniami, przy zastosowaniu nowoczesnych technologii. Stwierdzamy, że firma jest partnerem fachowym, odpowiedzialnym za powierzone prace.

ZOBACZ REFERENCJE

 

Wielkopolskie Centrum Chorób Płuc i Gruźlicy

centrumpulmonologii

Prace są prowadzone w sposób ciągły, w szybkim tempie a organizacja i jakość robót spełnia nasze oczekiwania. Pracownicy firmy wykazują się dobrą wiedzą techniczną i kulturą osobistą.

ZOBACZ REFERENCJE

 

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 5 w Poznaniu

szpit

Prace prowadzone były zgodnie z dokumentacją oraz sztuką budowlaną, dobrze, pewnie i szybko. Dobra współpraca oraz brak usterek stwierdzony w czasie dotychczasowego użytkowania.

ZOBACZ REFERENCJE

 

Volkswagen Poznań

volks

Profesjonalizm pracowników oraz osobisty nadzór pozwoliły na terminowe wykonanie powierzonych prac. Polecamy zakład jako solidnego wykonawcę modernizacji dźwigów.

ZOBACZ REFERENCJE

 

Szpital zespolony w Kaliszu

Roboty zostały wykonane zgodnie z dokumentacją i sztuką budowlaną, poprawnie i szybko. Dobra współpraca oraz brak usterek stwierdzony w okresie użytkowania.

ZOBACZ REFERENCJE

 

Akademia Wychowania Fizycznego

awff

Prace realizowane są terminowo i zgodnie z ustaleniami, przy zastosowaniu nowoczesnych technologii. Firma jest partnerem fachowym i odpowiedzialnym za powierzone prace, charakteryzującym się wysoką jakością wykonywanych prac.

ZOBACZ REFERENCJE

 

Thomex

thomex

Dostarczane urządzenia cechuje niezawodność w działaniu. Prace montażowe wykonywane są terminowo i zgodnie z ustaleniami, przy zastosowaniu nowoczesnych technologii.

ZOBACZ REFERENCJE

 

Poznańska Spółdzielnia Spożywców

pss

Prace wykonywane są terminowo i zgodnie z ustaleniami, przy zastosowaniu nowoczesnych technologii. Stwierdzamy, że firma jest partnerem fachowym i odpowiedzialnym za powierzone prace, charakteryzującym się wysoką jakością wykonywanych prac.

ZOBACZ REFERENCJE

 

Taskoprojekt

taskoprojekt

Prace wykonywane przez w/w firmę realizowane są terminowo, zgodnie z ustalonymi zakresami i harmonogramami oraz przy zastosowaniu nowoczesnych technologii.

ZOBACZ REFERENCJE

 

S.M. Lokatorsko-Własnościowa

smhetman

Powierzone prace wykonywane są terminowo w sposób ciągły, a organizacja i jakość robót spełnia nasze oczekiwania. Personel wykazuje się dobrą wiedzą oraz kulturą osobistą.

ZOBACZ REFERENCJE

 

Miejsce Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej

mpgm

Prace realizowane są terminowo i zgodnie z ustaleniami, przy zastosowaniu nowoczesnych technologii. Firma jest partnerem fachowym i odpowiedzialnym za powierzone prace, charakteryzującym się wysoką jakością wykonywanych prac.

ZOBACZ REFERENCJE

 

Energetyka Poznańska

ener

Prace wykonywane są terminowo i zgodnie z ustaleniami, przy zastosowaniu nowoczesnych technologii. Firma jest partnerem fachowym, odpowiedzialnym za powierzone prace, charakteryzującym się wysoką jakością wykonywanych prac.

ZOBACZ REFERENCJE

 

Hotel „LECH”

hotelech

Zaangażowanie w rozwiązanie problemów technicznych i organizacyjnych pozwoliły na normalne funkcjonowanie hotelu w czasie prac remontowych.

ZOBACZ REFERENCJE

 

PKO BP

pko

Organizacja pracy, dobór pracowników oraz osobisty nadzór i fachowa wiedza wszystkich pracowników zatrudnionych przez pańską firmę pozwoliły prowadzić prace przy czynnym obiekcie, ograniczyć do minimum występujące utrudnienia oraz zachować bez uszczerbku zabytkową substancję budynku.

ZOBACZ REFERENCJE

 

ABB

abbb

Organizacja pracy, fachowość, oraz osobisty pański nadzór pozwoliły, mimo pewnych trudności technicznych na dotrzymanie terminu wykonania powyższych prac.

ZOBACZ REFERENCJE

 

Tadeusz Rybczyk

Prace realizowane są terminowo i zgodnie z ustaleniami, przy zastosowaniu nowoczesnych technologii. Firma jest partnerem fachowym i odpowiedzialnym za powierzone prace, charakteryzującym się wysoką jakością dostarczonych urządzeń oraz wykonywanych prac.

ZOBACZ REFERENCJE

 

Izba Skarbowa

ispoznan

Prace realizowane są terminowo i zgodnie z ustaleniami, przy zastosowaniu nowoczesnych technologii. Firma jest partnerem fachowym i odpowiedzialnym za powierzone prace, charakteryzującym się wysoką jakością wykonywanych prac.

ZOBACZ REFERENCJE

 

Fundacja PRO MAXIMA

Poświadczam że firma Elektromechanika Dźwigowa Jacek Raczkowski wykonała usługę dostawy i montażu dźwigu firmy ORONA w Luboniu przy ulicy Jana III Sobieskiego 97a.
Fachowość pracowników i wysoka jakość dostarczanych przez firmę urządzeń, pozwalają polecić ja uwadze innych inwestorów

ZOBACZ REFERENCJE

 

Wielkopolska Gildia Rolno-Ogrodnicza

Potwierdzamy niniejszym, iż firma ELEKTROMECHANIKA DŹWIGOWA JACEK RACZKOWSKI SP.Z.O.O. jest naszym stałym kooperantem w zakresie konserwacji i serwisu urządzeń dźwigowych w hali K-2 od 1999 roku
Polecamy firmę ELEKTROMECHANIKA DŹWIGOWA JACEK RACZKOWSKI SP.Z.O.O. jako solidny serwis urządzeń dźwigowych.

ZOBACZ REFERENCJE