NASI DOSTAWCY

KLEEMANN

 

GMV_logo

http://www.kleemann.gr

Niniejszym zaświadczamy, że firma Elektromechanika Dźwigowa Jacek Raczkowski Sp. z o.o. jest autoryzowanym przedstawicielem firmy KLEEMANN HELLAS w Polsce. Firma KLEEMANN HELLAS została założona w Grecji w 1983 r. w wyniku kontraktu know-how i transferu licencji z niemieckiej spółki KLEEMANN HUBTECHNIK GmbH. Firma KLEEMANN HELLAS należy do największych producentów kompletnych systemów dźwigów w Europie, produkując rocznie ponad 12000 nowych systemów, co stanowi 3% globalnego rynku nowych dźwigów. Firma KLEEMANN HELLAS zajmuje czołowe miejsce na rynku międzynarodowym i cieszy się zaufaniem klientów z całego świata, dzięki swej ścisłej polityce jakości w firmie, zatrudnianiu najlepszych specjalistów i stosowaniu zaawansowanych systemów informatycznych.

Orona

 

cibes_logo

http://www.orona-group.com/

Firma ORONA powstała w 1964 roku. Siedziba firmy oraz fabryka znajdują się w miejscowości Hernani niedaleko San Sebastian w północnej Hiszpanii. Od początku swojego istnienia Orona stawia na nowoczesną technologię, bezpieczeństwo, komfort i jakość swoich rozwiązań, a także ochronę środowiska. Produkty tej firmy obecne są w 92 krajach świata, 1 na 20 nowo zainstalowanych dźwigów na świecie to Orona, 180.000 wind na świecie wykorzystuje technologię Orona. Firma zatrudnia ponad 3700 osób.

Cibes Uplifting Design

 

cibes_logo

http://www.cibeslift.se

Cibes Lift AB jest czołowym producentem dźwigów platformowych na rynku europejskim. Pferujemy dźwigi z napędem śrubowym, z szeroką gamą wyposażenia, dostosowane do indywidualnych potrzeb użytkowników. Zastosowanie dźwigu platformowego pozwala znacznie ograniczyć koszty montażu w porównaniu do rozwiązań konwencjonalnych, dając jednocześnie architektom możliwość tworzenia nowych, ekscytujących rozwiązań konstrukcyjnych i przestrzennych.
Dzięki autodiagnostycznemu układowi sterowania i łatwemu dostępowi do wszystkich podzespołów czynności serwisowe są proste i mają ograniczony zakres.
Cibes Lift AB zawdzięcza swoją czołową pozycję na rynku konsekwentnemu dążeniu do uzyskania najwyższej jakości, niezawodności i funkcjonalności produktów.
Firma została założona w połowie lat 80-tych XX w. i była pionierem w konstruowaniu nowoczesnych dźwigów platformowych z napędem śrubowym. W dalszym ciągu dokłada ona wszelkich starań, aby umocnić pozycję wśród wytwórców platform dźwigowych. Towarzyszą temu intensywne działania w sferze technicznego rozwoju i handlowej aktywności. Staramy się podtrzymywać tradycyjne dobre imię przynależne szwedzkim produktom. Nie może zresztą być inaczej, skoro siedziba, zakład produkcyjny, dział eksportu teczhnicznego i dział serwisowy mieszczą się w Järbo, miasteczku leżącym na północ od Sandviken w środkowej Szwecji.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

BKG Bunse-Aufzüge-GmbH

 

bkg_logo7

http://www.bkg.pl

Wychodząc naprzeciw życzeniom klienta, w 1997 roku powstało Przedstawicielstwo będące dystrybutorem kompletnego programu dostawczego firmy Bunse-Aufzüge-GmbH na terenie Polski. Głównym założeniem jest uproszczenie procedury dostawy dźwigów i ich części oraz prowadzenie serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Efektem uproszczenia tej procedury jest skrócenie czasu dostawy małych dźwigów towarowych nawet do 3 tygodni.

GMV Polska

 

GMV_logo

http://www.gmv.pl

GMV jest największym na świecie producentem podzespołów do dźwigów hydraulicznych. Od roku 1999 GMV ściśle współpracuje z General Electric / USA. Współpraca zaowocowała dalszym gwałtownym rozwojem dźwigów hydraulicznych i elektrycznych. Dźwigi GreenLift® GearlessBelt®-MRT są obecnie najbardziej zaawansowanymi technologicznie seryjnymi dźwigami bezmaszynowymi – pod wieloma istotnymi względami znacznie przewyższającymi inne rozwiązania.