Elektromechanika Dźwigowa Jacek Raczkowski Sp. z o.o.
NIP 779 22 78 512, Regon 300244158
KRS 0000249811
Kapitał Zakładowy: 122.000,00 złotych

tel. 61 667 52 56
fax 61 864 10 27

 

Dział Sprzedaży:
61-315 Poznań, ul. Leżajska 9

Poniedziałek – Piątek
8.00 – 15.00

 

SERWIS DŹWIGOWY:
61 866 60 18

Dział Konserwacji

...

Marek Zawieja
Kierownik Działu Konserwacji

m.zawieja@edjr.pl
601 065 617

Ewelina Galant
Specjalista ds. konserwacji

e.galant@edjr.pl
785 055 232

...

Arleta Sikora
Specjalista ds. logistyki i konserwacji

a.sikora@edjr.pl
519 134 500

Dział Sprzedaży

Michał Gębski
Kierownik Regionalny – Oddział Warszawa

  m.gebski@edjr.pl

 504 297 010

 

Łukasz Drożdżewski
Asystent działu sprzedaży

  l.drozdzewski@edjr.pl

 502 033 999

Anna Twardowska
Kierownik Regionalny

a.twardowska@edjr.pl

785 055 231

Przemysław Kiszka
Dyrektor Techniczny

  p.kiszka@edjr.pl

 

Patryk Lewczuk
Kierownik Regionalny

 p.lewczuk@edjr.pl

519 134 498

 

Tomasz Balicki
Manager działu sprzedaży- Członek zarządu

  t.balicki@edjr.pl

10 + 5 =